Haber

İspanya’da skandal: Türk Telekom teknik direktörü hastanede

Türk Telekom Basketbol, ​​EuroCup’ta dönemin en değerli oyununu oynamaya hazırlanıyor. Temsilcimiz, EuroCup finalinde şampiyonluk ve EuroLeague bileti için İspanyol grup Gran Canaria’ya karşı oynayacak.

Final için İspanya’da bulunan Türk Telekom, maç öncesi antrenmanını yapmak için salona geçerken bir skandal yaşadı.

Olayı TRT Spor ekranlarından bildiren Genel Müdür Başkan Külçebaş, Teknik Direktör Fazilet Can’ın boynunu incittiğini ancak maç sırasında sahada olacağını söyledi. Külçebaş, sürücünün ani fren yapması sonucu talihsiz bir kaza yaşandığını ve olayda art niyet aradığını sözlerine ekledi.

“Hesap sorulmalı”

Konuyla ilgili olarak TRT Spor’a açıklamalarda bulunan Genel Müdür Başkan Külçebaş, şunları söyledi:

“Teknik direktörümüz yine kadronun başında olacak, oyunu oynayacak. Ama ne yazık ki otobüs şoförünün bize şehir çeşitliliğini atması 10 dakika 40 dakika sürdü. Tatbikata geç kaldık. O sırada idmana geç kaldık. ,radyo sesi açmaya başladı sesini kısmasını istedik hocamız kalkıp sesi kısmak isteyince bilerek frene bastı hoca kafasını cama çarpmış boynunu incitmiş .Şu anda boyunluk ile egzersizleri yaptı.Buradan acil formda sedye ile hastaneye götürülecek.EuroCup ve Gran Canaria’yı suçlamak istemiyoruz ama ne yazık ki art niyet var.Bunun sorumlusu Bunun hesabı sorulmalıdır.Şu anda hocamız için çalışıyoruz.

“Konsantre olacağız”

“Bizim için en büyük şey duaları, lütfen dualarını ve pozitif enerjilerini bize iletin. Ankara’daki taraftarlarımızdan Ankara Spor Salonu’na gelip bize destek olmalarını rica ediyorum. Maça konsantre olacağız. Maç saatinde hazır olacağız. savaşmak için.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu