Ekonomi

Jefferies analistleri, “satın al” derecesine sahip Payoneer Global’i içeriyor

Jefferies analistleri Payoneer Global tarafından Pazartesi günü yayınlanan bir araştırma notunda (NASDAQ: PAYO) “al” notu ve hisse başına 7 $ fiyat hedefi ile.

Yatırımcılara, PAYO’nun geniş ve büyüyen son pazarları ve “MB’lerin/serbest çalışanların/uzak çalışanların sınırlar ötesi ticaret yapmasına olanak tanıyan lider çok para birimli dijital cüzdan olarak yerleşik konum”Bu konuda olumlu olduklarını söylediler.

Analistler, B2B’ye devam eden hibrit geçişin zaman içinde daha yüksek bir katsayı ile sonuçlanması gerektiğini söylerken, ilk hareket eden avantajı, coğrafi erişim ve ürün ve hizmet yelpazesinin onu parçalanmış bir rekabet ortamında öne çıkardığını ekliyor.

Payoneer hisseleri son altı ayda %16’dan fazla değer kaybetti, ancak analistler “temiz mevcut rekabetin olmadığı işin doğasında var olan karmaşıklık” ve ” Çin/Amazon e-Ticaret/pazar bağımlılığı”Hikayenin bundan dolayı zor olduğuna inanıyor.

“PAYO’nun B2B AP/AR çözümlerinin ortaya çıkışını görüyoruz (2019 mali yılında yaklaşık %6 olan gelirin 2024 mali yılında %21’e ulaşmasını bekliyoruz), çoklu genişleme ve PAYO’nun ana itici gücü olarak büyük/kullanılmayan bir pazarla. kısmen BILL’in uluslararası bir versiyonu olarak görülme potansiyelini gösteriyorlar.”

Yazar: Sam Boughedda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu