Haber

Karaman’da Asayiş Uygulamaları Sonuç Verdi

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü’nün kent merkezinde asayiş çalışmaları aralıksız devam ediyor. Operasyonlarda uyuşturucu, ruhsatsız silah ve çok sayıda bıçak ele geçirilirken, aranan kişiler yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü il merkezinde yürütülen genel uygulamalar devam ediyor. 11-17 Eylül tarihleri ​​arasında tüm ekiplerin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamalarda 7 bin 915 kişi sorgulanırken, 13 kişinin de çeşitli suçlardan arandığı ortaya çıktı. Aranan 13 kişiden 6’sı tutuklandı. Trafik denetimlerinde alkollü araç kullanan 15 kişiye, ehliyetsiz veya ehliyetsiz araç kullanan 55 kişiye, toplumun huzur ve düzenini bozacak şekilde araç kullanan 20 kişiye para cezası uygulandı. 143 araca trafikten men cezası verilirken, 20 sürücünün ehliyetine ise el konuldu. Narkotik uygulamalarında 2 ruhsatsız tabanca, 5 av tüfeği, 51 kesici delici alet, 35 gram uyuşturucu ve 46 sentetik madde ele geçirildi.

Güvenlik, huzur ve güven ortamının korunmasına yönelik kontrol ve uygulamaların kararlı ve kesintisiz bir şekilde devam edeceği kaydedildi. – KARAMAN

dereli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu