Haber

CHP’li belediyeye ‘nazar boncuklu’ projesine tepki

Ülke Partisi Kırşehir İl Başkanlığı, CHP’li Kırşehir Belediyesi’nin ‘Projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz’ başlığıyla sunduğu çalışmaları nazar boncuğu ile protesto etti.

Kırşehir Belediyesi’nin 31 Mart 2019 seçimlerinde söz verdiği ve 4. yılına girmesine rağmen tamamlanamayan proje alanlarını ziyaret eden Ülke Partisi İl Başkanı Gülay Baltalık, belediyenin Ar-Ge çalışmalarını belediyeye sunduğunu söyledi. proje olarak kamuoyuna duyurulur. Baltalık, “Maşallah 41 kez” adını taşıyan belediye projelerini eleştirerek, “Kırşehir’de CHP ve UYGUN Parti ittifakının belediyesi projeyi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Kırşehir halkı ve Vatan Partisi açıklanan projeyi beğeniyle takip etti. şaşkınlık.”

İl Başkanı Baltalık, “Ar-Ge çalışmalarını proje olarak Kırşehirlilerin hizmetine sunmak ne demek. 4 yıl önce bahsettiğiniz ve 10 bin metrekarelik alana yapılacak belediye otogarını biz göremiyoruz. metrekare İkinci dört yıl mı bu iş biz mi yanlış anladık 500 kişinin istihdam edileceği entegre et süt tesisi ne oldu 500 işçi çalışıyor da biz bilmiyoruz yol yapıyorsunuz taziye evi, lojman, proje ve hizmet olarak anlatıyorsunuz. Yılan hikayesine dönen bir devlet konağımız var. Gelen giden konuşuyor. Bakalım “Kırşehirliler ne kadar çekecek” işin sonunda? Biz de Vatan Partisi olarak bu konunun üzerinde duruyoruz” dedi. – KIRŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu